W dniach 26.04 ÷ 02.05.2024 BIURO ORAZ EKSPOZYCJA będą nieczynne z powodu urlopu.
W sprawach technicznych prosimy o kontakt z serwisem 730 088 044

Producent nowoczesnych ekologicznych kotłów 5 klasy Ekologiczne piece węglowe firma Metalteres

 

 

POZWÓL BYOGRZAŁA CIĘ NATURA!

W czasach, gdy tyle mówi się o zanieczyszczeniu powietrza, smogu i nadmiernej emisji dwutlenku węgla do atmosfery, coraz większy nacisk stawia się na rozwiązania ekologiczne, takie jak proponowane przez nas. Ogrzewanie domów peletami, czyli specjalnymi wkładami z odpadów drewnianych to ekologia w czystej postaci. Trociny, ścinki i odpady należące do biomasy są prasowane pod ciśnieniem bez dodatku żadnych chemikaliów. Następnie trafiają prosto do Twojego pieca.

Takie paliwo wydziela minimalną ilość dymu bez toksycznych związków, nie kopci i nie truje, a ponad wszystko jest tanie. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania to zarówno ekologia, jak i oszczędności dla domowego budżetu.

Ekologia ciepła

Ekologia ciepła

icon
Zmniejsz koszty
Zwiększ wydajność
Ogrzanie nawet bardzo dużego domu nie musi wiązać się z opalaniem węglem, który jest drogi i nieekologiczny. Drewniane pelety gwarantują ekologiczne, naturalne ciepło.
Zobacz szczegóły
Profesjonalny serwis

Profesjonalny serwis

icon
Transparentne zasady
Rzetelna pomoc
Nie ma, że coś nie działa. Ale gdyby nie działało, to przyjedziemy i pomożemy. Realizujemy również usługi serwisowania, konserwacji i naprawy kotłów.
Zobacz szczegóły
Błyskawiczny montaż

Błyskawiczny montaż

icon
Zawsze na czas
Fachowy montaż
Gwarantujemy profesjonalny i szybki montaż urządzeń z dowozem, przeniesieniem kotła, ustawieniem go i podłączeniem do instalacji. Nie musisz niczym się martwić.
Zobacz szczegóły
metalteres-logotype-footer.png

logos

Zobacz opis

Zapytanie ofertowe: Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych, zabezpieczonych przed niskotemperaturową korozją, wysokosprawnych i niskoemisyjnych kotłów c.o. z automatycznym podawaniem biopaliwa w postaci peletu.

Wyniki zapytania ofertowego:

„Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych, zabezpieczonych przed niskotemperaturową korozją, wysokosprawnych i niskoemisyjnych kotłów c.o. z automatycznym podawaniem biopaliwa stałego w postaci peletu.”
W wyniku przeprowadzenia oceny złożonych ofert wybrana została oferta złożona przez:

Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla
ul. Zamkowa 1
41-803 Zabrze

Szczegóły w załączniku:

Baza konkurencyjności
Wyniki zapytania ofertowego

Link do Zapytania z Bazie Konkurencyjności