Nagrodydla kotłów 5 klasy i Ecodesign

NAJLEPSZE KOTŁY W POLSCE!!! Nasze kotły otrzymały 1 miejsce w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Euro Top Ten 2017! Otrzymaliśmy dwa główne dyplomy w kategoriach: za najlepszy w Polsce automatyczny kocioł na ekogroszek i najlepszy automatyczny kocioł na pellet.

Wyróżnienia i nagrody

Walory naszych produktów jak automatyczne kotły węglowe i pelletowe zostały docenione zarówno przez specjalistów z naszej branży, jak i przez klientów. Jako producent najwyższej jakości ekologicznych kotłów możemy z dumą zaprezentować Państwu wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymały nasze wyroby.Mieliśmy przyjemność uczestniczyć m.in. w targach budownictwa i instalacji, na których prezentowaliśmy atuty naszych produktów. Mamy nadzieję, że Państwo również będą mieli okazję poznać ich niekwestionowane zalety.

Ekologicznekotły węglowe i pelletowe z certyfikatem

Jeśli rozważają Państwo zakup pieca na ekogroszek lub miał czy pellet, zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami. Są one świadectwem tego, że mają Państwo do czynienia z bezpiecznymi, gruntownie przetestowanymi wyrobami pochodzącymi od uznanego producenta kotłów. Również najwyższa jakość naszych usług z zakresu montażu i instalacji pieców poświadczona jest stosownymi certyfikatami. Wybierając nasze produkty i usługi, wybierają Państwo pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo.

metalteres-logotype-footer.png