bg montaz

DoradztwoMontaż & instalacja

Nasza firma, oprócz produkcji Kotłów węglowych i na biomasę, zajmuje się również kompleksowo ich montażem przez Fabryczny Serwis Producenta. Montaż wykonujemy tylko na rynku lokalnym, w promieniu 20 km. Zachęcamy do korzystania z usług naszych dystrybutorów w różnych rejonach Polski, którzy fachowo dobiorą kocioł Metalteres do każdej instalacji oraz kompleksowo dokonają jego montażu, wraz z rozruchem i instruktażem. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę naszego klienta począwszy od przygotowania kosztorysu, ustalenia dogodnego dla obu stron terminu realizacji zamówienia, zakup markowych części i podzespołów niezbędnych przy wykonywaniu instalacji, profesjonalny fabryczny montaż wraz z pracami adaptacyjnymi, rozruch, instruktaż, gwarancję oraz serwis. 

Gwarancyjny & pogwarancyjnyBłyskawiczny i profesjonalny serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i co najważniejsze klient otrzymuje pełną gwarancję na urządzenie grzewcze- kocioł, podzespoły oraz całą usługę montażu. Wykonany przez Autoryzowanego Instalatora daje 100% pewności, że wszystko zostanie zrobione profesjonalnie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami w zakładce Galeria.

Cechuje nas PROFESJONALIZM, JAKOŚĆ WYKONANIA, TERMINOWOŚĆ

metalteres-logotype-footer.png

logos

Zobacz opis

Zapytanie ofertowe: Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych, zabezpieczonych przed niskotemperaturową korozją, wysokosprawnych i niskoemisyjnych kotłów c.o. z automatycznym podawaniem biopaliwa w postaci peletu.

Wyniki zapytania ofertowego:

„Opracowanie i wdrożenie innowacyjnych, zabezpieczonych przed niskotemperaturową korozją, wysokosprawnych i niskoemisyjnych kotłów c.o. z automatycznym podawaniem biopaliwa stałego w postaci peletu.”
W wyniku przeprowadzenia oceny złożonych ofert wybrana została oferta złożona przez:

Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla
ul. Zamkowa 1
41-803 Zabrze

Szczegóły w załączniku:

Baza konkurencyjności
Wyniki zapytania ofertowego

Link do Zapytania z Bazie Konkurencyjności