kotły grzewcze
eko kotły
slajd - 3
slajd - 4

    

O firmie

W 2010 roku firma METALTERES jako pierwsza na Śląsku i jako jedna z pierwszych w kraju wprowadziła na rynek kotły z podajnikiem paliwa, które mogą pracować w układzie zamkniętym ze zbiornikiem przeponowym, zgodnie ze znowelizowanym prawem budowlanym...

Zobacz więcej...

Oferta

kocioł pelletowy z pierwszym na rynku palnikiem z podwójną komorą spalania i nadmuchowąNOWA LINIA!!! kotłów pelletowych z pierwszym na rynku palnikiem z podwójną komorą spalania i nadmuchową.

Zobacz więcej...

Kontakt

mapaTelefon (32) 284 32 57
Kom. 604 220 312

METALTERES s.c.
42-620, Nakło Śląskie
ul. Główna 78

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zobacz więcej...

ZAKOŃCZENIE PROCEDURY

Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzenia oceny złożonych ofert w związku z ubieganiem się przez firmę Metalteres s.c. z siedzibą w Nakło Śl. o dofinansowanie projektu dotyczącego opracowania i wdrożenia nowego wyrobu „Innowacyjne konstrukcje kotłów c.o. zoptymalizowane pod kątem efektywnego, eksploatacyjnego zmniejszenia zużycia paliw stałych” w ramach działania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP
wybrana została oferta złożona przez

Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla,
Laboratorium Technologii Spalania i Energetyki,
ul. Zamkowa 1
41-803 Zabrze

Protokół z wyboru oferty znajduje się w załączniku.

Certyfikaty

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

 

 

 

Zobacz więcej...

Oferteo Najlepsi 2017 dla Metalteres

Usługi METALTERES s.c. - Producent Kotłów Węglowych i na Biomasę zostały nagrodzone tytułem Najlepsi 2017 za znakomite opinie od Klientów.

Ekologiczne i profesjonalne kotły węglowe

Szukając dobrego pomysłu na ogrzewanie domu, dobrym pomysłem są kotły grzewcze, a także eko kotły, gdy istotna jest dla Ciebie dbałość o środowisko. Firma produkująca kotły węglowe "Metalteres", w 2010 roku firma jako pierwsza na Śląsku i jako jedna z pierwszych w kraju wprowadziła na rynek kotły z podajnikiempaliwa, które mogą pracować w układzie zamkniętym ze zbiornikiem przeponowym, zgodnie ze znowelizowanym prawem budowlanym. Jako producent kotłów dba o jakość, wygodę i ekologię, a przede wszystkim zadowolenie klientów. Firma skutecznie łączy tradycję z nowoczesnością - istnieje na rynku od ponad 40 lat, ma wyrobioną markę i jest rozpoznawalna. Metalteres to producent ekologicznych kotłów, który posiada liczne certyfikaty i nagrody.