Fundusze UE
Najlepsze kotły w Polsce

Nagrody

Nagrody dla kotłów węglowych

Walory takich naszych produktów jak kotły węglowe z podajnikiem czy automatyczne kotły węglowe zostały docenione zarówno przez specjalistów z naszej branży, jak i przez klientów. Jako producent najwyższej jakości ekologicznych kotłów możemy z dumą zaprezentować Państwu wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymały nasze wyroby.Mieliśmy przyjemność uczestniczyć m.in. w targach budownictwa, na których prezentowaliśmy atuty naszych produktów. Mamy nadzieję, że Państwo również będą mieli okazję poznać ich niekwestionowane zalety.

Nagrody dla kotłów 5 klasy i Ecodesign

NAJLEPSZE KOTŁY W POLSCE!!! Nasze kotły otrzymały 1 miejsce w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Euro Top Ten 2017! Otrzymaliśmy dwa główne dyplomy w kategoriach: za najlepszy w Polsce automatyczny kocioł na ekogroszek i najlepszy automatyczny kocioł na pellet.

EURO TOP TEN Najlepszy kocioł na pellet w Polsce Najlepszy kocioł na ekogroszek w Polsce Top ten euro Euro top ten polska EcoPell 12 Euro top ten Polska Eco Pell 45 Futuro 15 w euro top ten Polska Futuro 25 w euro top ten Polska